Sport Racing v0.61 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Sport Racing v0.61 PARA HİLELİ APK

Araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını zBoson Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz pistte rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Sport Racing MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, diğer yarışçılara karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu yollar, bitmek bilmeyen yarışlar, farklı parkurlar-modlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Sport Racing v0.61 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Sport Racing Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sport Racing v0.61 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Sport Racing v0.61 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Sport Racing v0.61 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sport Racing 0.61 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar