Overall
4.6
  • Google Play Puanı
Sending
User Review
5 (1 vote)

DOWNLOAD Spotify v8.5.13.637 FULL APK, yapımcılığını Spotify Ltd. firmasının üstlendiği mobil platformun en popüler uygulamalarından birisidir. Kullanım alanı olarak Android cihazınızda müzik dinlemek istiyorsanız daima telefonunuzda bulundurmanız gerektiğini düşündüğüm uygulamalardan birisidir. 

Spotify Music MOD APK sınırsız müzik dinleme hileli bu sayede dilediğiniz gibi arama yapma, şarkılar arasında istediğiniz gibi geçiş yapma, reklamsız müzik, sınırsız karıştırma, extreme audio, tekrar özelliği açık gibi birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

Spotify – Müzik ve Podcast’ler v8.5.13.637 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Binlerce sanatçıya ait milyonlarca müzik parmaklarınızın ucunda olacaktır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur, kullanımı kolaydır.  

Spotify Play Store’da 15.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Spotify v8.5.13.637 MOD APK | Sınırsız Müzik Dinle DOWNLOAD

Spotify v8.5.13.637 MOD APK | Sınırsız Müzik Dinle KURULUMU

Spotify Music v8.5.13.637 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Spotify 8.5.13.637 mod apk : uygulama içinde dilediğiniz gibi arama yapma, şarkılar arasında istediğiniz gibi geçiş yapma, reklamsız müzik, sınırsız karıştırma, extreme audio, tekrar özelliği açıktır. ÇEVRİMDIŞI dinleme mümkün değildir.0/5 (0 Reviews)

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir