Spotlight Room Escape v7.3.0 MOD APK (İpucu Hileli)

DOWNLOAD Spotlight Room Escape v7.3.0 İPUCU HİLELİ APK

bulmaca oyunları, yapımcılığını Javelin Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içinde gizemli olayları çözerek ilerlemek ve kurtulmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Spotlight Room Escape MOD APK sınırsız ipucu hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, tüm bulmacaları kolayca çözebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, çözülmeyi bekleyen karmaşık bulmacalar, detaylı oluşturulmuş ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Spotlight Room Escape v7.3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Spotlight Room Escape Play Store’da 180.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Spotlight Room Escape v7.3.0 MOD APK DOWNLOAD

Spotlight Room Escape v7.3.0 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : ipucu miktarınız harcadıkça artar.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır, telefon-tablet dilini İngilizce yaparsanız sorunsuz açılacaktır.

Spotlight Room Escape v7.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Spotlight Room Escape 7.3.0 ipucu hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ipucu kullanabilirsiniz, ipucu miktarı azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar