Standoff 2 v0.10.7 MOD APK | SINIRSIZ CEPHANE HİLELİ

DOWNLOAD Standoff 2 v0.10.7 MERMİ HİLELİ APK, yapımcılığını ünlü Axlebolt stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde galip olmaya çalışmaktır.

Standoff 2 MOD APK sınırsız mermi hileli, bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, mermi yağmuruna tutabilirsiniz. Uzun süren silahlı çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, onlarca silah ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Standoff 2 v0.10.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Standoff 2 Play Store’da 590.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Standoff 2 v0.10.7 MOD APK | SINIRSIZ CEPHANE HİLELİ DOWNLOAD

Standoff 2 v0.10.7 MOD APK | SINIRSIZ CEPHANE HİLELİ KURULUMU

Standoff 2 v0.10.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

standoff 2 v0.10.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Standoff 2 0.10.7 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


1 YORUM

Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Soccer Star 2022 World Cup Legend v4.2.9 MOD APK | PARA HİLELİ

Soccer Star 2022 World Cup Legend v4.2.9 PARA HİLELİ APK, futbol oyunları, yapımcılığını Genera Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Club Soccer Director 2019 v2.0.2 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Club Soccer Director 2019 v2.0.2 PARA HİLELİ APK futbol menajerlik ve yönetim oyunları,...

Hitman Sniper v1.7.124174 APK MOD – PARA ve SİLAH HİLELİ

DOWNLOAD Hitman Sniper v1.7.124174 PARA HİLELİ APK ve orjinal apk aksiyon, FPS ve atıcılık oyunları,...

Real Gangster Crime v5.5 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Gangster Crime v5.5 PARA HİLELİ APK, açık dünya ve FPS oyunları yapımcılığını Naxeex Studio firmasının üstlendiği...

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.7.0 ELMAS HİLELİ APK

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.7.0 ELMAS HİLELİ APK, APK DOWNLOAD hikaye ve görev tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Jam...

Zombie Derby 2 v1.0.12 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Derby 2 v1.0.12 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele oyunları yapımcılığını HeroCraft firmasının üstlendiği Android...