Standoff 2 v0.10.7 MOD APK | SINIRSIZ CEPHANE HİLELİ

DOWNLOAD Standoff 2 v0.10.7 MERMİ HİLELİ APK, yapımcılığını ünlü Axlebolt stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde galip olmaya çalışmaktır.

Standoff 2 MOD APK sınırsız mermi hileli, bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, mermi yağmuruna tutabilirsiniz. Uzun süren silahlı çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, onlarca silah ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Standoff 2 v0.10.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Standoff 2 Play Store’da 590.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Standoff 2 v0.10.7 MOD APK | SINIRSIZ CEPHANE HİLELİ DOWNLOAD

Standoff 2 v0.10.7 MOD APK | SINIRSIZ CEPHANE HİLELİ KURULUMU

Standoff 2 v0.10.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

standoff 2 v0.10.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Standoff 2 0.10.7 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


1 COMMENT

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar