Star Warfare 2 Payback v1.27 PARA HİLELİ APK MOD

Star Warfare 2 Payback v1.27 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Freyr Games firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Star Warfare 2 Payback içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca ekipman, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor. Star Warfare 2 Payback v1.27 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Star Warfare 2 Payback Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Star Warfare 2 Payback v1.27 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

Star Warfare 2 Payback v1.27 MOD APK İNDİR – 302 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

KURULUMU

Star Warfare 2 Payback v1.27 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Star Warfare 2 Payback 1.27 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar. Önce düşük fiyatlı ürünlerde başlayarak sahip olduğunuz parayı artırın daha sonra pahalı eşyaları satın alabilirsiniz.

Star Warfare 2 Payback 1.27 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar. Önce düşük fiyatlı ürünlerde başlayarak sahip olduğunuz parayı artırın daha sonra pahalı eşyaları satın alabilirsiniz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar