Stardew Valley MOD APK v1.31 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Stardew Valley v1.31 PARA HİLELİ APK, çiftlik kurma ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Chucklefish Limited firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kasaba içince çiftliğinizi kurmak, ekip-biçmek, hayvanlarla ilgilenmek yaşantınızı devam ettirmektir.

Stardew Valley MOD APK yani sınırsız para hileli olarak, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, çiftliğinizi kolayca büyütüp, zengin bir yaşantı sürebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, uzun soluklu oyun yapısı, yapılacak onlarca iş ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Stardew Valley v1.31 sürümünde bazı cihazlarda olan bulanık görüntü sorunu düzeltilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Stardew Valley Play Store’da 54.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Stardew Valley MOD APK

Stardew Valley MOD APK v1.31 | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK | Mod APKHilesiz APK | Full APK | Orjinak APK

Stardew Valley MOD APK v1.31 | PARA HİLELİ KURULUMUStardew Valley v1.31 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.chucklefish.stardewvalley” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Stardew Valley v1.31 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stardew Valley 1.31 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar