Steel And Flesh v2.2 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Steel And Flesh v2.2 PARA HİLELİ APK, ordu yönetimi, savaş ve strateji oyunları, yapımcılığını VirtualStudio firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz geniş harita üstünde ilerlemek, ordunuz için askerler toplamak ve kaleleri fethetmektir.

Steel And Flesh MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, bu sayede istediğiniz silahları, ekipmanları satın alabilir, yüzlerce askere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun süren savaşlar, ordunuz, işgal etmeniz gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Steel And Flesh v2.2 sürümünde yeni askerler, savaş araçları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Steel And Flesh v2.2 MOD APK KURULUMU

Bilgilendirme : çabuk yoldan seviye atlayıp, beceri puanlarınızı dağıtmak için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

Steel And Flesh v2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Steel And Flesh 2.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Steel And Flesh 2.2 seviye atlama hakkında bilgi : oyun içinde seviyenizi hızlıca yükseltmek için büyük kalelerden birisine gidin, en üstteki Asker askerleri seçeneğine girip Bir antrenör kirala butonuna basın ve eğitmen sayınızı artırın kısa sürede hızlıca seviye atlarsınız. Bu sayede asker sayınızı artırıp karakterinizi geliştirebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

Steel And Flesh v2.2 MOD APK DOWNLOAD

Steel And Flesh | Yeni ve Eski Sürümleri

Steel And Flesh mod apk

Steel And Flesh v2.2 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Steel And Flesh v2.2 PARA HİLELİ APK, ordu yönetimi, savaş ve strateji oyunları, yapımcılığını VirtualStudio firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar