Stick Shadow War Fight v1.3.2 MEGA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Stick Shadow War Fight v1.3.2 MEGA HİLELİ APK MOD 

Stick Shadow War Fight v1.3.2 PARA HİLELİ APK, yapımcılığını Reed Been stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü karakteri ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakibinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

Stick Shadow: War Fight için yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz.

Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca dövüşçü karakter, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Stick Shadow War Fight v1.3.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir.

Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Stick Shadow War Fight Play Store’da 12.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Stick Shadow War Fight v1.3.2 MOD APK DOWNLOADStick Shadow War Fight 1.3.2 KURULUMU

Stick Shadow War Fight v1.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stick Shadow War Fight 1.3.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Stick Shadow War Fight 1.3.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stick Shadow War Fight 1.3.2 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.


Stick Shadow War Fight 1.3.2 İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar