Stick War Legacy v1.10.28 ELMAS ve PUAN HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Stick War Legacy v1.10.28 ELMAS ve PUAN HİLELİ APK

strateji, savaş ve çöp adamlarını oyunları yapımcılığını Max Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz alanda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

Stick War Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede ordunuzu istediğiniz gibi geliştirebilir, düşmanlarınızı bertaraf edebilirsiniz.

Uzun süren savaşlar, farklı oyun modları, zombiler, özel yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. 

Stick War Legacy v1.10.28 sürümünde yeni karakter görünümleri sizleri bekliyor. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

Stick War: Legacy Play Store’da 950.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Stick War Legacy v1.10.28 ELMAS ve PUAN HİLELİ APK  DOWNLOAD
Stick War Legacy v1.10.28 MOD APK KURULUMU

Stick War Legacy v1.10.28 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stick War Legacy 1.10.28 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stick War Legacy 1.10.28 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda askeri birliklerinizi geliştirmek için dilediğiniz gibi upgrade point kullanabilirsiniz, puan miktarınız eksi (-) değerlere düşer.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar