Stick War Legacy v1.10.28 ELMAS ve PUAN HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Stick War Legacy v1.10.28 ELMAS ve PUAN HİLELİ APK

strateji, savaş ve çöp adamlarını oyunları yapımcılığını Max Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz alanda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

Stick War Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede ordunuzu istediğiniz gibi geliştirebilir, düşmanlarınızı bertaraf edebilirsiniz.

Uzun süren savaşlar, farklı oyun modları, zombiler, özel yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. 

Stick War Legacy v1.10.28 sürümünde yeni karakter görünümleri sizleri bekliyor. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

Stick War: Legacy Play Store’da 950.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Stick War Legacy v1.10.28 ELMAS ve PUAN HİLELİ APK  DOWNLOAD
Stick War Legacy v1.10.28 MOD APK KURULUMU

Stick War Legacy v1.10.28 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stick War Legacy 1.10.28 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stick War Legacy 1.10.28 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda askeri birliklerinizi geliştirmek için dilediğiniz gibi upgrade point kullanabilirsiniz, puan miktarınız eksi (-) değerlere düşer.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

MMX Hill Dash v1.11626 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, MMX Hill Dash v1.11626 PARA HİLELİ APK, parkurda araba sürme ve yarış oyunları yapımcılığını Hutch Games stüdyosunun üstlendiği Android...

Fury Rider v1.0.3 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Fury Rider v1.0.3 PARA HİLELİ APK, motosiklet sürme, yarış ve aksiyon türündeki oyunları yapımcılığını ünlü TerranDroid firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde...

Zombie Combat Simulator v1.2.6 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Combat Simulator v1.2.6 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombi oyunları yapımcılığını AirBlade firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir....

Bright Memory Mobile v1.3 FULL APK

Download Bright Memory Mobile v1.3 FULL APK, aksiyon, FPS oyunları, yapımcılığını FYQD Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü...

Shapical Pro v2.1101 FULL APK

SHAPİCAL PRO V2.1101 FULL APK – TAM SÜRÜM Shapical Pro v2.1101 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Sixhands Apps stüdyosunun üstlendiği geçtiğimiz...

GTA Liberty City Stories v2.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD GTA Liberty City Stories v2.4 PARA HİLELİ APK açık dünya, aksiyon ve macera...