Stickman Ghost 2 Gun Sword v6.4 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Stickman Ghost 2 Gun Sword v6.4 PARA ve ELMAS HİLELİ APK

Kıyasıya mücadele ve çöp adam oyunları, yapımcılığını Unimob stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz bölümde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Stickman Ghost 2 Gun Sword içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi dilediğiniz gibi gibi geliştirebilir, yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Onlarca bölüm, özel yetenekler, farklı ekipmanlar, kıyafetler ve dahası sizleri bekliyor. 

Stickman Ghost 2 Gun Sword v6.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Stickman Ghost 2 Gun Sword Play Store’da 1.69TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Stickman Ghost 2 Gun Sword v6.4 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Stickman Ghost 2 Gun Sword v6.4 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Stickman Ghost 2 Gun Sword v6.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Ghost 2 Gun Sword 6.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Stickman Ghost 2 Gun Sword 6.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar