Stickman Legends Shadow Wars v2.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Stickman Legends Shadow Wars v2.4.1 PARA HİLELİ APK

çöp adam ve aksiyon oyunları, yapımcılığını ZITGA PTE. LTD. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Stickman Legends Shadow Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yetenekleriniz, tehlikeli bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. 

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.1 sürümünde yeni oyun modu ve görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Stickman Legends Shadow Wars Play Store’da 0.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Stickman Legends Shadow Wars v2.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Legends Shadow Wars 2.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Stickman Legends Shadow Wars 2.4.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar