Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK MOD

Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK MOD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, FULL APK yani TAM SÜRÜM

Dünya Savaşı: ABD vs SSCB bir eklenti Strateji ve Taktikler içindir. Generaller, son savaşın denemeler yoluyla gitmiş olan, şimdi alternatif bir gerçeklik savaş alanlarında orduları yol. Pekin Nükleer saldırı bir teğet olarak tarihe yola çıktık ve oyun dünyasında olayların seyrini oluşturmak için dönüm noktası oldu. İki Titans ölümcül bir mücadele içine girdi. Sovyet ordusu kapitalist sisteme son vermek için. Amerikalılar dışarı düşman sürücü ve ne pahasına olursa olsun, demokratik idealleri var.

- Advertisement -

Yeni oyunun savaşları (Güney Kutbu’na Üçüncü Reich’ın son asker yok bir hardcore senaryo merhaba diyelim) Alaska, Meksika, Kanada ve hatta Antarktika gerçekleşecek.

Strateji ve Taktikler: ABD vs SSCB iki Frenemies şiddetli bir toplantı!

• 2 alternatif tarih kampanyaları (17 misyonları)
Senaryo modunda • 5 harita
• Farklı akıllı telefonlar ve tablet arasında Küresel çokluoyuncu
• Sonsuz replayble Skirmish modu
• Juggle askeri, ekonomik ve bilimsel gelişme

yapımcılığını ünlü HeroCraft Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ve askeri güçleriniz ile bulunduğunuz harita üstünde düşman bölgelerini ele geçirmek ve görevleri tamamlamaktır. Strategy & Tactics USSR vs USA içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz oyun modu ve dönemlerde rahatça oynayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, taktiğin önemli olduğu anlar, askeri güçleriniz, politika ve dahası sizleri bekliyor. Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Strategy & Tactics USSR vs USA Play Store’da 7.49TL’dir, 4.300’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK MOD DOWNLOAD
Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK İNDİR – 51MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar