Street Racing 3D v3.0.6 APK MOD | PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Street Racing 3D v3.0.6 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını Ivy stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu şehir yollarında rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Street Racing 3D MOD APK yani

  • sınırsız para hileli,
  • sınırsız elmas hileli,

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu yarışlar, farklı modellerde arabalar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Street Racing 3D v3.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Street Racing 3D Play Store’da 600.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Street Racing 3D v3.0.6 APK MOD – PARA ve ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

Street Racing 3D v3.0.6 APK MOD – PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMU

Street Racing 3D v3.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Street Racing 3D 3.0.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Street Racing 3D 3.0.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar