Strike Fighters (Pro) v2.10.0 FULL APK indir

DOWNLOAD Strike Fighters (Pro) v2.10.0 FULL APK

uçak simülasyon oyunları, yapımcılığını Third Wire Productions firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölüm içinde size verilen görevleri yapmak ve uçuşları tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Strike Fighters FULL APK yani TAM SÜRÜM

olarak sunuyorum bu sayede hiçbir engele takılmadan oyunu sorunsuzca oynayabilirsiniz. Farklı modellerde uçaklar, tehlikeli it dalaşları, yok edilmeyi bekleyen hedefler ve dahası sizleri bekliyor. 

Strike Fighters (Pro) v2.10.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalites iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Strike Fighters (Pro) Play Store’da 30.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Strike Fighters (Pro) v2.10.0 FULL APK DOWNLOAD

Strike Fighters (Pro) v2.10.0 FULL APK KURULUMU

Strike Fighters (Pro) v2.3.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar