Stunt Car Challenge 3 v2.25 PARA ve ALTIN HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Stunt Car Challenge 3 v2.25 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunları yapımcılığını Hyperkani firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yol üstünde ileriye doğru gitmek, rakibinizi geçmek ve bölümü tamamlamaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Stunt Car Challenge 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabayı satın alıp, yolların kralı olabilirsiniz.

Uzun yollar, farklı modellerde araçlar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Stunt Car Challenge 3 v2.25 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Stunt Car Challenge 3 Play Store’da 22.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Stunt Car Challenge 3 v2.25 PARA ve ALTIN HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Stunt Car Challenge 3 v2.25 KURULUMU

Stunt Car Challenge 3 v2.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stunt Car Challenge 3 2.25 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Stunt Car Challenge 3 2.25 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

Stunt Car Challenge 3 2.25 araba hile apk : oyun içindeki arabaların fiyatı “0” sıfırdır.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar