Subway Surfers v1.99.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Subway Surfers v1.99.0 PARA HİLELİ APK

macera ve koşu oyunları, yapımcılığını Kiloo firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tren yolları üstünde daima ileri doğru koşmak, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Subway Surfers MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız anahtar hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Onlarca kaykay, özel karakterler, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. 

Subway Surfers v1.99.0 sürümünde dünya turu kapsamında İtalya ve sevgililer günü teması sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Subway Surfers Play Store’da 29.450.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Subway Surfers v1.99.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Subway Surfers v1.99.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Subway Surfers 1.99.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers 1.99.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers 1.99.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar