Suicide Guy v2.0 FULL APK

Download Suicide Guy v2.0 FULL APK, macera, hikaye tabanlı ve bulmaca oyunları yapımcılığını Chubby Pixel firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz rüyaların içinde garip olayları – bulmacaları çözerek kurtulmaya çalışmaktır. Hikaye tabanlı oyun yapısı, komik düşmanlar, etkileşime geçebileceğimiz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Suicide Guy v2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Garip dünyalarda uyanıp, gizemleri takip etmek parmaklarınıızın ucundadır. Önceden STEAM üzerinden de indirilebilen oyun şuanda PlayStation, Nintendo ve mobil platformlar için sunulmaktadır.

Suicide Guy v2.0 FULL APK KURULUMU

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

- Advertisement -

Suicide Guy v2.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ChubbyPixel.SuicideGuy” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Suicide Guy v2.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Suicide Guy v2.0 FULL APK DOWNLOAD

Suicide Guy | Yeni ve Eski Sürümleri

Suicide Guy v2.0 FULL APK

0
Download Suicide Guy v2.0 FULL APK, macera, hikaye tabanlı ve bulmaca oyunları yapımcılığını Chubby Pixel firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir....

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar