Survival Simulator v0.2.1 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Survival Simulator v0.2.1 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Catsbit Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ada içinde yaşam alanınızı kurmak, vahşi hayvanlara karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır.

Survival Simulator MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede istediğiniz eşyaları satın alabilir, bölgenin yenilmez avcısı olabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca ekipman, craft sistemi, geniş oyun alanı ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Survival Simulator v0.2.1 sürümünde yeni hayvanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Survival Simulator Play Store

Survival Simulator v0.2.1 MOD APK KURULUMU

Survival Simulator v0.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survival Simulator 0.2.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

Survival Simulator v0.2.1 MOD APK DOWNLOAD

Survival Simulator | Yeni ve Eski Sürümleri

Survival Simulator mod apk

Survival Simulator v0.2.1 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Survival Simulator v0.2.1 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Catsbit Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar