Survivors The Quest v1.11.900 ELMAS HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Survivors The Quest v1.11.900 ELMAS HİLELİ APK MOD

macera ve hayatta kalma türündeki oyunlar yapımcılığını G5 Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ada içinde hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı kurmak ve görevleri tamamlamaktır. 

Survivors The Quest içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede birçok işi hızlıca yapabilir, görevleri tamamlayıp yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz onlarca eşya, zorlu görevler, tehlikeli düşmanlar, keşfedilmeyi bekleyen geniş ada ortamı ve dahası sizleri bekliyor. 

Survivors The Quest v1.11.900 sürümünde yeni mini oyunlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Survivors The Quest Play Store’da 265.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Survivors The Quest v1.11.900 ELMAS HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

NOT : oyunda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.
Survivors The Quest v1.11.900 MOD APK KURULUMU

Survivors The Quest v1.11.900 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survivors The Quest 1.11.900 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar