Survivors The Quest v1.12.900 APK MOD – ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Survivors The Quest v1.12.900 ELMAS HİLELİ APK

hayatta kalma türündeki oyunlar, yapımcılığını G5 Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız adada mahsur kalan karakterinizi en iyi şekilde yönetmek, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. 

- Advertisement -

Survivors The Quest MOD APK yani

  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede birçok işi hızlıca yapabilir, görevleri tamamlayıp yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Survivors The Quest v1.12.900 sürümünde yeni eşleme oyunu ve hata düzenlemeleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Survivors The Quest Play Store’da 270.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Survivors The Quest v1.12.900 APK MOD – ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

NOT : oyunda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

Survivors The Quest v1.12.900 APK MOD – ELMAS HİLELİ KURULUMU

Survivors The Quest v1.12.900 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survivors The Quest 1.12.900 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar