Survivors The Quest v1.8.800 – ELMAS HİLELİ APK

Survivors The Quest v1.8.800 – ELMAS HİLELİ APK DOWNLOAD (Survivors Görev) hayatta kalma ve macera türündeki oyunları sevenler yapımcılığını G5 Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız adada hayatta kalmaya çalışmak, gizemli olayları çözmek ve yaşam alanınızı kurmaktır. Survivors The Quest içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede birçok işi hızlıca yapabilir, görevleri tamamlayıp yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, uzun soluklu oyun yapısı, keşfetmeniz gereken bölgeler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Survivors The Quest v1.8.800 sürümünde yeni görevler, bölgeler, eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Survivors The Quest Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Araçlar üretin, harabeleri keşfedin, önemli kaynaklar toplayın ve takımınızın hayatta kalmasına yardım edin. Görevleri çözüp garip sırları araştırarak adadaki sır perdesini aralayın. Adada ürün yetiştirip hasat ederek benzersiz yemekler hazırlayın. Envanterinizi adadan bulduğunuz hazine ve öğelerle doldurun. Tuhaf yaratıklardan ve tehlikeli ada sakinlerinden kaçın. Hayatta kalabilecek kadar güçlü müsünüz? Hadi, öğrenelim!

Bu oyunu oynamak tamamen ücretsizdir, oyundaki uygulama içi satın almalarda isteğe bağlı bonusları açabilirsiniz. Cihaz ayarlarından uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Survivors Oynanışı ve Özellikleri:

● Bu gizemli tropik adadaki sahilleri, kıyı göllerini, ormanları, dağları ve diğer şeyleri keşfedin
● Araç ve silahlar üreterek ipucu ve kaynakları daha hızlı toplayın
● Özel malzemeleri keşfederek takım arkadaşlarınız için leziz yemekler hazırlayın
● Adanın bulmacalarını çözün ve gizemli sırlarını ortaya çıkarın
● Google Play oyun hizmetleri desteği

Bugün ada maceranıza başlayarak düzenli güncellemelerle heyecan verici yeni içerikleri takip edin!


UYUMLULUK NOTLARI: Bu oyun, son teknoloji akıllı telefon ve tabletlerde en iyi performansını gösterir.


G5 Games’in haftalık en iyi oyunlar listesine kaydol! www.g5e.com/e-mail


G5 Games – Macera Dünyası!

Hepsini topla! Google Play’de “g5” olarak arat!

Macera:

▶ Pirates & Pearls: Bir Hazine Eşleştirme Bulmacası
▶ Mahjong Journey: Taş Eşleştirme Macerası Görevi
▶ Homicide Squad: Gizli Kapaklı Suçlar
▶ Twin Moons: Nesne Bulma Oyunu
▶ The Secret Society: Bilinmeyen Sır


Survivors The Quest OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Survivors The Quest v1.8.800 – ELMAS HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”] NOT : oyunda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.[/alert]
Survivors The Quest v1.8.800 MOD APK İNDİR – 63MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Survivors The Quest KURULUMU

Survivors The Quest v1.8.800 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survivors The Quest 1.8.800 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar