Sword Man Monster Hunter v1.4.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Sword Man Monster Hunter v1.4.0 PARA HİLELİ APK

klasik ve macera türündeki oyunlar, yapımcılığını GMS Adventure stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz dünya içinde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Sword Man Monster Hunter MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahlara ait materyalleri sandıklardan toplayabilirsiniz. Uzun süren görevler, kullanabileceğiniz farklı silahlar, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. 

Sword Man Monster Hunter v1.4.0 sürümünde yeni bölümler, düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Sword Man Monster Hunter Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sword Man Monster Hunter v1.4.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Sword Man Monster Hunter v1.4.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Sword Man Monster Hunter v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sword Man Monster Hunter 1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sword Man Monster Hunter 1.4.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar