Swords and Sandals 2 Redux v2.0.1 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Swords and Sandals 2 Redux v2.0.1 PARA HİLELİ APK

dövüş, mini RPG ve macera türündeki oyunlar, yapımcılığını eGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gladyatör ile bulunduğunuz şehir içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Swords and Sandals 2 Redux MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek paraya satılan maximus ve ultratus edition paketlerinin kilidi açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zengin bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca eşya, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Swords and Sandals 2 Redux v2.0.1 sürümünde yeni oyun modu, rakipler, dövüşler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Swords and Sandals 2 Redux Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Swords and Sandals 2 Redux v2.0.1 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.

Swords and Sandals 2 Redux v2.0.1 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Swords and Sandals 2 Redux v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Swords and Sandals 2 Redux 2.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “Start Game” butonuna basınız “Load Gladiator” kısmını girip kayıtlı olan profilden devam ediniz.

Swords and Sandals 2 Redux 2.0.1 full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan “Maximus Edition” ve “Classic Edition” kilidi açıktır.

UYARI : yeni profil oluşturursanız para hilesi olmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar