Tap Titans 2 v2.9.5 PARA HİLELİ MOD APK

Tap Titans 2 v2.9.5 PARA HİLELİ APK, idle ve mini RPG türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Game Hive Corporation firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanı için karşınıza çıkan tüm yaratıkları yok etmek ve olabildiğince yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Tap Titans 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez bir kuvvete dönüşebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli yaratıklar, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Tap Titans 2 v2.9.5 sürümünde karakter ve eşyalarla ilgili düzenlenmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tap Titans 2 Play Store’da 450.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Kılıç Ustası, dünyayı yepyeni ve daha da tehlikeli istilacı Titan ordusundan korurken savaş devam ediyor. Titanların sürekli artan kuvvetiyle başa çıkabilmek için Kılıç Ustasını yeni yöntemler ile güçlendir. Titanlar geri döndü, kılıcını al ve yeni bir yolculuğa başla!

◆ Özellikler ◆
๏ İstediğin zaman tam RPG deneyiminin TADINI ÇIKAR
๏ 120 yepyeni Titanı elle çizilmiş, muhteşem 10 dünyada yenmek için DOKUN
๏ Şiddetli Titan saldırısına karşı koymana yardım etmeleri için kahramanları ve sadık hayvanları AL
๏ Oynamak istediğin biçimi güçlendirmek için eşsiz becerilerin KİLİDİNİ AÇ
๏ İlerlemen ile güçlü nesneler ve yetenekler için PRESTİJ ve ödüller kazan
๏ Ekipman TOPLAYARAK oynayış tarzına uyması için kahramanının görüntüsünü ve güçlerini kişiselleştir
๏ Diğer oyuncularla güçlerini birleştirip güçlü Titan Lordlarını yenmek için Klanlara katıl veya Klan OLUŞTUR
๏ Gücünü göstermek ve muhteşem ödüller kazanmak için küresel turnuvalarda dünyanın dört bir yanından oyuncularla MÜCADELE ET

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Tap Titans 2 v2.9.5 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
Tap Titans 2 v2.9.5 MOD APK İNDİR – 68MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Tap Titans 2 KURULUMU

Tap Titans 2 v2.9.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tap Titans 2 2.9.5 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar