Teen Titans GO Figure v1.0.2 PARA HİLELİ APK MOD

Teen Titans GO Figure v1.0.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Cartoon Network stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız çizgi dizi kahramanları ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, karakterinizi geliştirmek ve görevleri tamamlamaktır. Teen Titans GO Figure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kahramanlara sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, zorlu düşmanlar, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Teen Titans GO Figure v1.0.2 sürümünde hata sunulmuştur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Teen Titans GO Figure Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Teen Titans Go için hazır olun! Şekil – koparma isabet oyunu Ufacık Titanların için epik takip. Birisi işin dışına Ufacık Titan’ları koymak için çalışıyor! Bu sır altına savaşın.

BATTLE DC KAHRAMANLARI
Radikal figür savaşlarda 3-on-3 Go! savaş bar ile gerçek zamanlı olarak süper hamle kapalı ateşle. Hero’larınız arasında geçiş epik saldırılar ve rakiplerinizi aşağı çekmek için.

100+ RAKAMLAR TOPLAMA
Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Radikal Titanlar ve daha birçok dahil toplayın 100’ün üzerinde Ufacık Titanlar rakamlar! daha da güçlü yeteneklerini kilidini açmak için incir Üst seviye.

Özelleştirin Kadrosu
Her rakam farklı şekillerde tekrar boyanabilir! Takas karakter yeteneklerini ekip gerçekten benzersiz yapmak için. Ve, Bat Sinyal ve Süpermen külot gibi aksesuvarlar büstü size savaşta avantaj sağlamak için.

SİZİN TITAN TERCİH
Titanların herhangi olarak tam hikaye modunu oynayın. Robin, Raven, Cyborg, Starfire veya Beast Boy seçin. Her Titan şovun döküm benzersiz diyalog ve orijinal seslendirme vardır.

GO ÖTESİNDE JUMP ŞEHİR
En sevdiğiniz süper kahraman figürleri için alışveriş Metropolis, Gotham’ı ve Atlama City keşfi. DC kahramanlar için özel misyonlar tamamlayın ve Adalet Hall ve Batmağara’ya gibi ikonik yerlerde turnuva girin.

İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, Korece, Japonca: Bu oyun şu dillerde mevcuttur


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Teen Titans GO Figure v1.0.2 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
(HİLELİ) Teen Titans GO Figure v1.0.2 MOD APK İNDİR – 28MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK Google Drive

(HİLELİ) YEDEK LİNK Yandex Disk


(HİLESİZ) Teen Titans GO Figure v1.0.2 MOD APK İNDİR – 28MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK Google Drive

(HİLESİZ) YEDEK LİNK Yandex Disk


Teen Titans GO Figure v1.0.2 SD DATA İNDİR – 383MB

Google Play Bağlantısı

Teen Titans GO Figure KURULUMU

Teen Titans GO Figure v1.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.ttgfigures2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Teen Titans GO Figure v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Teen Titans GO Figure 1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar