Teeny Titans Teen Titans Go v1.2 PARA HİLELİ MOD APK

Teeny Titans Teen Titans Go v1.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Cartoon Network stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz şehir içinde ilerlemek, rakiplerinizle mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Teeny Titans Teen Titans Go içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız bilet hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm oyuncuları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca kahraman, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Teeny Titans Teen Titans Go v1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Teeny Titans – Teen Titans Go! Play Store’da 19.99TL’dir 20.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

eeny Titans, GO! Efsanevi boyutlarda bir figür dövüşünde Robin’e eşlik et.

TEENY ÇARPIŞMASI
Ekibini topla ve 3’e 3 dövüşlerde rakibinle karşılaş! Dövüş çubuğuyla gerçek zamanlı süper hamleler sergile. Muhteşem saldırılar yapmak ve rakiplerini indirmek için kahramanların arasında geçiş yap.

70 TOPLANABİLİR FİGÜR
Hepsi benim olmalı! Terra, Çocuk Flash, 80’lerin Titanları, Red X, Batgirl, Silkie ve daha niceleri gibi 70 Teeny Titans figürünün hepsini topla! Daha da güçlü beceriler için seviyeni artır ve figürlerini birleştir.

ZIPZIP ŞEHRİ’Nİ KEŞFET
En sevdiğin süper kahraman figürlerini almak için mağazadan mağazaya koştur. Zıpzıp Şehri Mega Teeny Şampiyonu olmak için yolculuğun boyunca özel görevleri tamamla, turnuvalara katıl ve yeni bölgelerin kilidini aç.

ORİJİNAL SESLENDİRME!
Teeny Titans’ta Robin, Starfire, Cyborg, Raven ve Beast Boy’un orijinal seslendirmeleri var!

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Portekizce (Brezilya), Rusya, Türkçe, Korece, Japonca

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Teeny Titans Teen Titans Go v1.2 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : paranız harcadıkça artar, artan parayı görmek için karakter dükkanından çıkmanız yeterlidir.
Teeny Titans Teen Titans Go v1.2 MOD APK İNDİR – 230MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
Teeny Titans Teen Titans Go KURULUMU

Teeny Titans Teen Titans Go v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Teeny Titans Teen Titans Go 1.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar. (artan parayı görmek için marketten çıkmanız yeterlidir)

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar