Tempest Pirate Action RPG MOD APK v1.2.8 – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Tempest Pirate Action RPG v1.2.8 PARA HİLELİ APK, korsan dönemi ve gemi savaş oyunları yapımcılığını HeroCraft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kaptan, mürettebat ve geminiz ile bulunduğunuz sularda avlanmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Tempest Pirate Action RPG MOD APK yani

  • sınırsız para hileli,
  • gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık,
- Advertisement -

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, gemiyi rahatça geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı gemiler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor.

Tempest Pirate Action RPG v1.2.8 sürümünde yeni DLC paketi, eşyalar, görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Tempest Pirate Action RPG Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Tempest Pirate Action RPG MOD APK v1.2.8 – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Tempest Pirate Action RPG MOD APK v1.2.8 – MEGA HİLELİ KURULUMUTempest Pirate Action RPG v1.2.8 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.herocraft.game.tempest.lite” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Tempest Pirate Action RPG v1.2.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tempest Pirate Action RPG 1.2.8 para hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alma kısmından istediğiniz kadar oyun parası alabilirsiniz, “BUY” butonuna basmanız yeterlidir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Tempest Pirate Action RPG 1.2.8 full sürüm hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alma kısmından, full yani tam sürüm kilidini açabilirsiniz, “BUY” butonuna basmanız yeterlidir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar