Templar Battleforce RPG v2.7.1 FULL APK

DOWNLOAD Templar Battleforce RPG v2.7.1 FULL APK, TAM SÜRÜM

sıra tabanlı, strateji ve RPG türündeki oyunlar, yapımcılığını Cory Trese’in üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gelişmiş teknolojilere sahip robot ile bulunduğunuz savaş alanında karşınıza çıkan tüm düşmanlarınızı yok etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Zorlu bölümler, taktiğin önemli olduğu anlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Onlarca bölüm, farklı silahlar, kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor.

Templar Battleforce RPG v2.7.1 sürümünde yeni eşyalar, özellikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Templar Battleforce RPG Play Store’da 62.99TL’dir, 2.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Templar Battleforce RPG v2.7.1 FULL APK DOWNLOAD

Templar Battleforce RPG v2.7.1 FULL APK KURULUMU

Templar Battleforce RPG 2.7.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar