Temple Run 2 v1.53.0 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Temple Run 2 v1.53.0 PARA HİLELİ APK

Sonsuz koşu oyunları, yapımcılığını Imangi Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzun yol üstünde daima ileri doğru gitmek, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Temple Run 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan canavar, farklı özelliklere sahip kahramanlar, zorlu bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. 

Temple Run 2 v1.53.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Temple Run 2 Google Play Store’da 8.500.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Temple Run 2 v1.53.0 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD

Temple Run 2 v1.53.0 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Temple Run 2 v1.53.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Temple Run 2 1.53.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Temple Run 2 1.53.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar