Temple Run 2 v1.54.1 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Temple Run 2 v1.54.1 PARA HİLELİ APK

yapımcılığını Imangi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzun yollarda daima ileri doğru koşmak, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Temple Run 2 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Farklı bölgeler, peşinizden ayrılmayan yaratık, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. 

Temple Run 2 v1.54.1 sürümünde sevgililer günü teması hakim olup, yeni bölge sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Temple Run 2 Play Store’da 8.550.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Temple Run 2 v1.54.1 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Temple Run 2 v1.54.1 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Temple Run 2 v1.54.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Temple Run 2 1.54.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Temple Run 2 1.54.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar