TerraGenesis Uzay Kolonisi v4.9.42 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD TerraGenesis Uzay Kolonisi v4.9.42 PARA HİLELİ APK

yönetim, taktik ve uzayda geçen oyunlar, yapımcılığını Tilting Point firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız koloni yerleştiğiniz gezegende yaşam alanı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve gelişmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

TerraGenesis Uzay Kolonisi MOD APK yani

  • sınırsız gen puanı hileli
  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gezegenlerde koloni kurmaya başlayıp, harcamalarınızı rahatça yapabilirsiniz. Zorlu görevler, yapmanız gereken seçimler, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. 

TerraGenesis Uzay Kolonisi v4.9.42 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

TerraGenesis – Space Colony Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


TerraGenesis Uzay Kolonisi v4.9.42 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyundaki hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamalara uyunuz.

TerraGenesis Uzay Kolonisi v4.9.42 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

TerraGenesis Uzay Kolonisi v4.9.42 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TerraGenesis Uzay Kolonisi 4.9.42 gezegen hile apk : oyuna giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk gezegen seçme menüsünün sol üstünde bulunan “Sezon Bileti” butonuna basın, oyun kapanabilir, tekrar açtığınızda tüm gezegenlerin kilidi açılmış olacaktır. Oyun donabilir, kapatıp tekrar açmanız yeterlidir.

TerraGenesis Uzay Kolonisi 4.9.42 para hile apk : oyun içinde gen puanı kullanarak paranızı artırabilirsiniz.

TerraGenesis Uzay Kolonisi 4.9.42 gen puanı hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi gen harcayabilirsiniz, miktarı azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar