The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve aksiyon oyunları, yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Örümcek Adam karakteri bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve şehri güvende tutmaktır.

The Amazing Spider-Man 2 MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm kostümlerin kilidi açık bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel Örümcek Adam giysilerini kullanabilirsiniz. Düşmanlarınız, özel yetenekleriniz, geniş şehir ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Electro, Venom, Green Goblin ile mücadeleye hazır olmanız gerekiyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

- Advertisement -

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.7d sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Amazing Spider-Man 2 Play Store’dan artık kaldırılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APKHilesiz APK – Full APK – Orjinal APK

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMUThe Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftASHM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8d kostüm hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm kostümlerin kilidi açıktır.

HİLE UYARI : oyunu hileli olarak oynuyorsanız, açtığınızda karşınıza “Your local data is invalid” ile başlayan bir uyarı kutusu gelir, önce IGNORE sonra YES butona basarak oyuna devam edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar