The Battle Cats v8.3.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Battle Cats v8.3.0 PARA HİLELİ APK, savunma oyunları yapımcılığını PONOS firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kediler ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi savunmaktır.

The Battle Cats MOD APK sınırsız xp, sınırsız yiyecek hileli, bu sayede kedilerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez bir orduya sahip olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip kediler, işgal edilmeyi bekleyen düşman bölgeleri, savunma kuleleri ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

The Battle Cats v8.3.0 sürümünde yeni kediler, haritalar ve etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Battle Cats Play Store’da 235.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Battle Cats v8.3.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

The Battle Cats v8.3.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

The Battle Cats v8.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Battle Cats 8.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Battle Cats 8.3.0 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar