The Battle of Polytopia v.Snappy A FULL APK

The Battle of Polytopia v.Snappy A FULL APK, TÜM KARAKTERLER AÇIK, strateji türündeki oyunları seviyorsanız  yapımcılığını Midjiwan AB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile rakiplerinize karşı mücadele etmek ve sahip olduğunuz alanı genişletmektir. The Battle of Polytopia kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki birçok karakter kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani tüm kahramanları kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz savaşçıyı seçip rakiplerinize saldırabilirsiniz. Farklı oyun modları, bitmek bilmeyen mücadeleler, yönetimin önemli olduğu anlar ve dahası sizleri bekliyor. The Battle of Polytopia v.Snappy A  sürümünde yeni Yădakk kabilesi sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Battle of Polytopia Play Store’da 95.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
- Advertisement -

The Battle of Polytopia v.Snappy A FULL APK DOWNLOAD

The Battle of Polytopia v.Snappy A MOD APK İNDİR – 32 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

KURULUMU

The Battle of Polytopia v.Snappy A MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Battle of Polytopia hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar