The Birdcage v1.0.4747 APK MOD – TÜM KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD The Birdcage v1.0.4747 FULL APK,

bulmaca türündeki uğraştıran oyunlar, yapımcılığını MobiGrow stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde kafesteki kuşu kurtarmak için kilitlerde olan gizemi çözmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

The Birdcage içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani

  • gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Onlarca bölüm, detaylı işlenmiş ortamlar, açılması zor kilitler ve dahası sizleri bekliyor. 

The Birdcage v1.0.4747 sürümünde yeni bölümler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

The Birdcage Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Birdcage v1.0.4747 APK MOD – TÜM KİLİTLER AÇIK DOWNLOAD

The Birdcage v1.0.4747 APK MOD – TÜM KİLİTLER AÇIK KURULUMU

The Birdcage v1.0.4747 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Birdcage 1.0.4747 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar