The Catapult 2 v1.1.7 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD The Catapult 2 v1.1.7 PARA HİLELİ APK

Atıcılık oyunları, yapımcılığını ünlü BYV firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve mancınık ile bulunduğunuz bölümle hedefinizi etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

The Catapult 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz mancınık, ekipman ve yetenekleri satın alabilirsiniz. Onlarca bölüm, zorlu rakipler, zamana karşı yarış ve dahası sizleri bekliyor. 

The Catapult 2 v1.1.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

The Catapult 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Catapult 2 v1.1.7 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

The Catapult 2 v1.1.7 PARA HİLELİ APK MOD KURULUMU

The Catapult 2 v1.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Catapult 2 1.1.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar