The Cheetah v1.1.6 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ

Download The Cheetah v1.1.6 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve hayvan yönetim oyunları, yapımcılığını Swift Apps LTD firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çita ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde avlanmak, görevleri tamamlamak ve rakip çita sürüsüyle mücadele etmektir. The Cheetah içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yeteneklerinizi rahatça geliştirebilir, yenilmez olup düşmanlarınızı yenebilirsiniz. Tehlikeli avlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. The Cheetah v1.1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. The Cheetah Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

The Cheetah v1.1.6 MOD APK KURULUMU

The Cheetah v1.1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

- Advertisement -

The Cheetah 1.1.6 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

The Cheetah 1.1.6 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, ayrıca geliştirmelerin üst limitlerini de kaldırıldı.

The Cheetah v1.1.6 MOD APK DOWNLOAD

The Cheetah | Yeni ve Eski Sürümleri

The Cheetah mod apk

The Cheetah v1.1.6 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ

0
Download The Cheetah v1.1.6 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve hayvan yönetim oyunları, yapımcılığını Swift Apps LTD firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar