The Coma Cutting Class v1.0.1 FULL APK ve CAN HİLELİ

DOWNLOAD The Coma Cutting Class v1.0.1 FULL APK

hikaye, macera oyunları yapımcılığını DODAM GAMES firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız lise öğrencisi ile bulunduğunuz okul içinde yaşanan kötü olaylardan sonra gizemleri çözmek ve arkadaşlarınıza yardım etmektir.

- Advertisement -

The Coma Cutting Class MOD APK yani

  • sınırsız can hileli

Uzun soluklu oyun yapısı, seçimlerinize göre ilerleyen hikaye, detaylı ortamlar, kullanabileceğiniz farklı eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. 

The Coma Cutting Class STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

The Coma Cutting Class v1.0.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

The Coma Cutting Class Play Store’da 34.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Coma Cutting Class v1.0.1 FULL APK ve CAN HİLELİ DOWNLOAD


The Coma Cutting Class v1.0.1 FULL APK ve CAN HİLELİ KURULUMU

The Coma Cutting Class v1.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dodamgames.aos.thecoma” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Coma Cutting Class v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar