The Escapists 2 Pocket Breakout v1.0.554288 FULL APK

DOWNLOAD The Escapists 2 Pocket Breakout v1.0.554288 FULL APK

yapımcılığını Team 17 Digital Limited firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mahkum karakteri ile bulunduğunuz hapishane içinde seçimler yapmak ve kaçıp kurtulmaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Karmaşık hapishane ortamı, diğer mahkumlar, gardiyanlar, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. Farklı ortamlar, görevlerin yanı sıra günlük işler, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, gizli tüneller parmaklarının ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

The Escapists 2 Pocket Breakout v1.0.554288 sürümünde sunulmuştur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. 

The Escapists 2: Pocket Breakout Play Store’da 47.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Escapists 2 Pocket Breakout v1.0.554288 FULL APK DOWNLOAD

The Escapists 2 Pocket Breakout v1.0.554288 FULL APK KURULUMU

The Escapists 2 Pocket Breakout v1.0.554288 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar