The Escapists Prison Escape v1.1.5.556924 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Escapists Prison Escape v1.1.5.556924 PARA HİLELİ APK

piksel, kaçış ve hikaye oyunları, yapımcılığını Team 17 Digital Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mahkum karakteri ile bulunduğunuz hapishaneden kaçmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

The Escapists MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede hapishane içinde rahat edebilir, istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz. Zorlu kaçış senaryoları, farklı hapishaneler, kullanabileceğiniz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. 

The Escapists Prison Escape v1.1.5.556924 sürümünde bölüm içlerinde olan onlarca hata düzenlenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Escapists Play Store’da 41,99TL’dir 9.200’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Escapists Prison Escape v1.1.5.556924 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD


The Escapists Prison Escape v1.1.5.556924 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

The Escapists v1.1.5.556924 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Escapists 1.1.5.556924 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar