The Greedy Cave MOD APK v2.2.0 | PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD The Greedy Cave v2.2.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, açık dünya ve mini RPG oyunları, yapımcılığını Avalon-Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunu popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz garip evren içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve karakterinizi geliştirmektir.

The Greedy Cave MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, istediğiniz eşyaları satın alıp, yaratıklara ve rakiplerinize karşı üstün olabilirsiniz. Onlarca ekipman, keşfedilmeyi bekleyen zindanlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

The Greedy Cave v2.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Greedy Cave Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Greedy Cave MOD APK v2.2.0 | PARA ve ELMAS HİLELİ DOWNLOAD


The Greedy Cave MOD APK v2.2.0 | PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMUUYARI : oyun içinde bazen para ve elmas miktarınız bazen sıfır (0) olarak görünür ancak sınırsızdır istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

The Greedy Cave v2.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Greedy Cave 2.2.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Greedy Cave 2.2.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar