THE ISLAND Survival Challenge v1.0.4 PARA HİLELİ APK

THE ISLAND SURVİVAL CHALLENGE V1.0.4 MOD APK – PARA HİLELİ

THE ISLAND Survival Challenge v1.0.4 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma temalı oyunları ve Bear Grylls seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Endemol Shine UK Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz ada içinde kontrolünü sağladığınız karakterler ile hayatta kalmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. THE ISLAND Survival Challenge içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm işleri hızlandırabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, size her yardımcı olan maceraperest Bear Grylls ve dahası sizleri bekliyor. THE ISLAND Survival Challenge v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. THE ISLAND Survival Challenge Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]
** SSS EKLENDİ: https://www.theislandsurvivalchallenge.com/faq.html **

Bir sonraki Bear Grylls musunuz? SON sağkalım mücadeleyi göze alın ve öğrenmek için ADASI resmi oyunu indirmek.

Ada Bu türün tipik dünya oluşturucu oyunlarından ferahlatıcı bir değişikliktir! En son ne zaman başarısız oldu?

mutlu ve diri senin islanders tutmaya Günlük Zorluklar ve Görevleri tamamlamak için sınırlı enerji ve zaman kaynak yönetimi becerilerinizi test edin!

ENERJİ
* ENERJİ-VERİLMESİ GÖREV ve GÜNLÜK sorunlar için kamp ateşi dokunun *

YAPI
Böyle dünyada YAPI menü ve yerden Giyim Ağacı olarak * Drag buildable öğeler. Sen inşa edebilirsiniz önce sığınakta belirli öğeleri CRAFT gerekir *

GÜN TIMER
* Zaman sınırlı miktarda ÜÇ GÜNLÜK ZORLUKLAR tamamlamak için her gün var. * Ve kamp enerji seviyelerini doldurmak için CAMPFIRE TASKS tamamlamak için unutmayın – dikkatle kampın kaynak ve enerji yönetme

Adada bol şans!

Bir ömür boyu göreve atılmak üzeresiniz. 20 vasıfsız insanlar uzak bir tropikal adada reddettiler, hayatlarının en zor hayatta kalma meydan kadar onlara rehberlik SİZE ihtiyacımız edilmiştir.

sağkalım uzmanı Ayı Grylls ipuçları ve ilham ile donatılarak, adada amansız çalışmalar, sıkıntılar, katlanmış ve yaşam dönüşler arasında sıradan insanların bu ekibi yol açabilir?

sadece temel araçları ve emrinde adanın doğal kaynakları ile, hayatta kalanlar, başarılı olmalarına istiyorsanız hem onların zihinsel ve fiziksel gücüne çizmek gerekir.

Onlar başarıyla sürekliliğin temel kaynaklarına için yem için açlık, yorgunluk ve elemanlarını savaşa gerekir; hayati araçları moda ve yaşam için gerekli nesneleri; ve inşa etmek ve hayati barınak sağlamak.

Sen hasat ve gelişmek için gereken kaynakların zanaat gerekliliği karşı kampın enerji seviyelerini yönetmek, akıllı, stratejik kararlar gerekir.

Ve her gün 3 yeni yaşam zorlukları getirecektir. Seviye-up Adalılar becerileri onlara ADASI olan kararsız Düşmana karşı bir umut vermek. Bunu yapmak için Fail ve onların moral zoka olacaktır – ve sonsuza bırakacaktır …

Eğer oran gerçekten size karşı olduğunda başarılı olmak için cesaretini var mı? ancak gelişmek – – ve ada yaşamı sevmeyi öğrenmek sen Grylls’ seviyesini Ayı ve hayatta kalmak için sadece becerileri kazanmaları kendinizi yükseltmek olacak mı? Ya adanın sert reality şov kendisi işlemek için çok fazla olması olacak?

Kısacası, ADA yaşayabilir?

ADASI: Hayatta Kalma Mücadelesi

 dünyaca ünlü hayatta kalma uzmanı Bear Grylls dan ipucu, öneri ve ilham FEATURING

 Mümkün olduğunca çok kurtulanlar ile 15 gün mevsimi AYAKTA. Her kazazedeyim bunu başarabilir mi? Birden mevsim oynamak ve oynatmak için

Sıcak güneş kurtulan koyunda açlık, hidratlı ve onların moralini yüksek tutmak için her gün ayarlar önce  GÜNLÜK zorlukları aşabilir. Bir hayatta kalma pro olabilir miyim?

 HASAT ve ahşap, su ve bitki örtüsü gibi temel doğal kaynakları GATHER – kıyıda yıkanmış olsa bile öğeleri

 hayati hayatta kalma araçları içine CRAFT

 YAPI barınak Crafting yardım etmek – ama fırtınalar dikkat

 HUNT vahşi hindi ve Kayman, ve FISH arasında önemli enerji artırır için kıyıları. Unutmayın: yemek istiyorsanız, sen onu bulmak onu yakalayıp pişirin gerekir.

 dikkatle grubun enerji seviyelerini YÖNETME – hayatta veya gelişecek?

 kampında kalan insanlar için daha zor bir hayat hale aksi takdirde kurtulan ADA bırakacaktır morali yitirmeden

 cesaretini zorluklar ve zorluklarla başa çıkmak için yeteneğidir. başarıyla günlük zorlukları tamamlayarak onu kazanın – ve sert durumlara geçecek gücü yardımcı olması için kullanacağız.

 ada hayatı kişisel bir dokunuş vermek için kamp DEKORASYON – ve daha ev gibi hissettirmek

Uygulama içi satın alma mevcuttur.

Bir internet bağlantısı ancak otomatik olarak başlatılır güncellemeleri kontrol eder, bu oyunu oynamak için gerekli değildir.

Google Android sürümü ile uyumlu 6.0 veya üzeri

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

THE ISLAND Survival Challenge v1.0.4 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
Dragons Rise of Berk v1.34.9 MOD APK İNDİR – 60MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

THE ISLAND Survival Challenge v1.0.4 PARA HİLELİ APK KURULUMU

THE ISLAND Survival Challenge v1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

THE ISLAND Survival Challenge 1.0.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

THE ISLAND Survival Challenge 1.0.4 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar