The KITT Game Official v1.6 FULL APK (TAM SÜRÜM)

DOWNLOAD The KITT Game Official v1.6 FULL APK,

simülasyon oyunları, efsane araba KITT ve Kara Şimşek, yapımcılığını KodeX firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız özel yeteneklere sahip otomobil ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenleri yapmak, kötüleri yakalamak ve bölümleri tamamlamaktır. Teknolojik özelliklere sahip aracınız, karmaşık şehir ortamı, dostlarınız, suçlular, onlarca görev, kötü niyetli kopyanız KARR ve dahası sizleri bekliyor. Gizli bölgeniz, Michael Knight, Devon ve Bonnie parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

- Advertisement -

The KITT Game Official Play Store’da 33.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The KITT Game Official v1.6 FULL APK DOWNLOAD

The KITT Game Official v1.6 FULL APK KURULUMU

The KITT Game Official v1.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kodex.kittpro” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The KITT Game Official v1.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar