The Maze 1.3 FULL APK DOWNLOAD

The Maze 1.3 FULL APK DOWNLOAD, Labirent, farklı dünya medeniyetler yepyeni labirent oyunu tecrübesi götürecek labirentler çözerken muhteşem bir atmosfer veren bir bulmaca oyunu. Play Store’da 6.59TL’dir.

Biz yeni tapınaklar ve labirentine ekleyerek oyunu güncelleyeceğiz.

- Advertisement -

Biz Fun var, size olağanüstü bir yolculuk dilerim!


The Maze is a puzzle game, which will take you to a whole new maze game experince in different world civilizations, giving you an amazing atmosphere while solving the mazes.

We will be updating the game adding new temples and mazes .

We wish you an outstanding journey, have Fun !


 


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Maze 1.3 FULL APK DOWNLOAD
The Maze 1.3 FULL APK DOWNLOAD 25 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

The Maze 1.3 SD DATA  DOWNLOAD 154 MB

Google Play Bağlantısı

The Maze KURULUMU

The Maze 1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.creationbeyond.maze” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Maze 1.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar