The Phenomenon v1.7.7 FULL APK

download The Phenomenon v1.7.7 FULL APK, korku oyunları yapımcılığını 2 Fly Dreams stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız Barry Nellan adından ki karakter ile bulunduğunuz karanlık hastane içinde olayları çözerek ilerlemek, tehlikeli yaratıklardan kaçmak ve kurtulmaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Ürkütücü sesler, kullanabileceğiniz onlarca alet, takip etmeniz gereken izler ve dahası sizleri bekliyor.

Kaçın, gizemleri çözün, harita üzerinden bulunduğunuz yeri ve gitmeniz gereken bölgeleri takip edin, her şey parmaklarınızın ucundadır.

The Phenomenon v1.7.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

The Phenomenon Play Store’da 5.79TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Phenomenon v1.7.7 FULL APK DOWNLOAD
The Phenomenon v1.7.7 KURULUMU

The Phenomenon v1.7.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar