The Pirate Caribbean Hunt v8.8 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD The Pirate Caribbean Hunt v8.8 PARA HİLELİ APK

Korsan ve gemi simülasyon oyunları, yapımcılığını Home Net Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gemi ile bulunduğunuz açık sularda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve sahip olduğunuz zenginlikleri artırmaktır.

- Advertisement -

The Pirate Caribbean Hunt içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız taş hileli

olarak sunuyorum bu sayede gemilerin kilidini açabilir, istediğiniz kadar eşya satın alıp yenilmez olabilirsiniz. Onlarca top barındıran gemiler, keşfedilmeyi bekleyen tehlikeli sular, düşman olan diğer korsanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

The Pirate Caribbean Hunt v8.8 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

The Pirate Caribbean Hunt Google Play Store’da 180.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Pirate Caribbean Hunt v8.8 PARA HİLELİ APK

The Pirate Caribbean Hunt v8.8 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

The Pirate Caribbean Hunt v8.8 PARA HİLELİ APK KURULUMU

The Pirate Caribbean Hunt v8.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Pirate Caribbean Hunt 8.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Pirate Caribbean Hunt 8.8 kırmızı taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kırmızı taş miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar