The Pirate Plague of the Dead v2.4 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD The Pirate Plague of the Dead v2.4 PARA HİLELİ APK, korsanlık ve gemi savaş oyunları, yapımcılığını Home Net Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevine oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan gemisi ile bulunduğunuz açık sularda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

The Pirate Plague of the Dead içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kırmızı taş hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, oyun parası ile satılan gemileri kullanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen top atışları, adalar, rakip korsanlar, özel gemiler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

The Pirate Plague of the Dead v2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Pirate Plague of the Dead Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Pirate Plague of the Dead v2.4 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD
The Pirate Plague of the Dead v2.4 MOD APK KURULUMU

The Pirate Plague of the Dead v2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Pirate Plague of the Dead 2.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Pirate Plague of the Dead 2.4 taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda taş miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar