THE ROOM 2 V1.08 FULL APK (The Room Two)

DOWNLOAD The Room Two 1.08 FULL APK

zihin yoran zorlu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Fireproof Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümde karşınızda bulunan karmaşık mekanizmaları çözerek ilerlemek ve görevleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Zorlu bölümler, karmaşık sistemler, detaylı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Birçok oyun yorumcusu tarafından tam puana layık görülmüştür. Oyun içinde mekanizmalar üzerinden yapacağınız her türlü hamle bir diğerini tetiklediği için dikkatli olmanız gerekiyor aksi halde birçok değişikliği başa almak veya tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

The Room 2 v1.08 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

The Room Two Play Store’da 7.59TL’dir, 190.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


THE ROOM 2 V1.08 FULL APK (The Room Two) DOWNLOAD

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (obb dosyasına gerek yoktur.)

THE ROOM 2 V1.08 FULL APK (The Room Two) KURULUMU

THE ROOM 2 V1.08 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.FireproofStudios.TheRoom2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

THE ROOM 2 V1.08 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar