The Room 3 v1.04 FULL APK

DOWNLOAD The Room 3 v1.04 FULL APK

bulmaca, gizem ve bolca detay içeren oyunlar, yapımcılığını Fireproof Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölüm içinde karşınızda bulunan gizemli mekanizma üstünde değişiklikler yaparak çalıştırmaya çalıştırmak ve sizden istenilene ulaşmaktır.

- Advertisement -

Detaylı oyun yapısı, karmaşık sistemler, çözülmesi güç bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. 

The Room 3 v1.04 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Toplamanız ve bozmanız gereken onlarca yapboz düzeni parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Room Three v1.04 Play Store’da 14.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Room 3 v1.04 FULL APK DOWNLOAD

The Room 3 v1.04 FULL APK KURULUMU

The Room 3 v1.04 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.FireproofStudios.TheRoom3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Room 3 v1.04 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar