The Sandbox Evolution v1.6.9 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Sandbox Evolution v1.6.9 PARA HİLELİ APK

inşa etme ve piksel oyunları, yapımcılığını ünlü PIXOWL INC. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız parmak hareketlerinizle karşınızda bulunan dünyada görevler doğrultusunda inşa etmek veya yıkmaktır. 

- Advertisement -

The Sandbox Evolution MOD APK yani

  • sınırsız mana hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm ürünleri kullanıp, bölümleri kolayca geçebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı özelliklere sahip bloklar, doğa olayları, hayvanlar, yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. 

The Sandbox Evolution v1.6.9 sürümünde yeni karakterler ve bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Sandbox Evolution Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Sandbox Evolution v1.6.9 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

The Sandbox Evolution v1.6.9 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı-cihaz kaynaklı bir sorundur.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde premium olmayan ve manayla satılan blokların kilidi açıktır, premium hilesi olmuyor.


The Sandbox Evolution v1.6.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sandbox Evolution 1.6.9 mana hile apk : oyuna giriş yaptığınızda mana miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar